ŠKOLSKÝ PARLAMENT Dokumenty Aktivity

Aktivity

V NAŠEJ ŠKOLE SA ZAZELENALO :)

Každoročne sa žiaci našej školy zapájajú do aktivít pri príležitosti Dňa Zeme. Tento rok prispel aj školský parlament k obohateniu týchto aktivít a 19. apríla vyhlásil „Zelený deň“. Žiaci, ale aj učitelia prišli v zelenom oblečení a zároveň dostali za úlohu doniesť aspoň jednu vybitú batériu. Hliadky školského parlamentu vyzbierali spolu 27 kg použitých batérií a tie boli následne odvezené na ekologické spracovanie do zberne. Každý, kto sa do aktivít zapojil, dostal veselú medailu. Verím, že sa nám podarilo pripomenúť nielen dôležitosť ochrany životného prostredia, ale aj význam recyklácie a triedenia odpadov.

Koordinátorka ŠP – Mgr. Hurná

KRPAŤÁK