Navigácia

 • 14. 7. 2017

  Do galérie Slávnostná akadémia boli pridané fotografie.

 • 30. 6. 2017

  Dňa 27.6.2017 sa v Trenčíne konal záverečný turnaj školských M – SR starších žiačok vo 4-kovom  volejbale – Midicool volley, kde si účasť medzi 12 najlepších tímov Slovenska zabezpečili z 1. miesta na Východe aj žiačky ZŠ Mlynská Stropkov, ktoré cestovali bez hráčok 9. ročníka..

  V skupinovej fáze turnaja hráčky Stropkova zdolali v úvodnom zápase tím z Bratislavy a v ďalšom priebehu podľahli dievčatám z Liptovského Mikuláša ako aj súperovi z Levíc. Z tretieho miesta v skupine postúpili do štvrťfinále, kde zdolali tím z Kočoviec bez straty setu. Najlepší výkon na turnaji predviedli v semifinálovom dueli proti skupinovému súperovi z Liptovského Mikuláša, ktorému nakoniec po vyrovnanom a dramatickom priebehu hry podľahli v tajbrejku a nezabezpečili si tak postup do finále. V zápase o bronzové medaile už nezopakovali bojovný výkon a prehrali so Sninou 0 : 2 a obsadili tak na záverečnom turnaji konečné štvrté miesto.

   

  Zostava družstva ZŠ Mlynská Stropkov:

  Hvozdová Zdenka, Hašková Radka, Nemcová Kristína, Luberdová Daniela, Bednariková Sarah, Šafranková Emma

  Tréner: Mgr. Alexík Patrik

   

  Výsledky:

   

  ZŠ Mlynská Stropkov – ZŠ Budatínska Bratislava              2 : 0     (14, 16)

  ZŠ Mlynská Stropkov – ZŠ J.K. L. Mikuláš                         0 : 2     (-13, -22)

  ZŠ Mlynská Stropkov – ZŠ Saratovská Levice                    0 : 2     (-17, -23)

   

  Štvrťfinále:

  ZŠ Mlynská Stropkov – ZŠ Kočovce                                   2 : 0     (12, 22)

   

  Semifinále:

  ZŠ Mlynská Stropkov - ZŠ J.K. L. Mikuláš                          1 : 2     (20, -14, -12)

   

  O 3. miesto

  ZŠ Mlynská Stropkov – ZŠ P.O.Hviezdoslava Snina           0 : 2    (-18, -18)

   

   

  Zostava družstva ZŠ Mlynská Stropkov:

  Hvozdová Zdenka, Hašková Radka, Nemcová Kristína, Luberdová Daniela, Bednariková Sarah, Šafranková Emma

  Tréner: Mgr. Alexík Patrik

   

  Konečné poradie:

   

  1. ZŠ s MŠ Brusno
  2. ZŠ J. Kráľa Liptovský Mikuláš
  3. ZŠ P.O. Hviezdoslava Snina
  4. ZŠ Mlynská Stropkov
  5. ZŠ Saratovská Levice
  6. ZŠ Komenského Svidník
  7. ZŠ Kočovce
  8. ZŠ s MŠ Studienka
  9. ZŠ Budatínska Bratislava
  10. ZŠ Slovanská Považská Bystrica
  11. ZŠ Kupeckého Pezinok
  12. ZŠ Mallého Skalica

  Do galérie ZŠ Mlynská Stropkov na 4. mieste M –SR v Midicool volley boli pridané fotografie.

 • 30. 6. 2017

  Do galérie Záver školského roka 2016/2017 boli pridané fotografie.

 • 30. 6. 2017

  V dňoch 16.-18.6.2017sa v poľskom Jasle konal Medzinárodný festival športu, kde sa pod volejbalovými sieťami v kategórii kadetiek stretlo 16 družstiev z Nemecka, Maďarska, Bieloruska, Česka, Albánska, Slovenska a Poľska. V silnej konkurencii mužstiev mali na tomto volejbalovom turnaji zastúpenie aj žiačky ZŠ Mlynská Stropkov.

  V skupinovej fáze prvého dňa po dobrom výkone zdolali hráčky zo Sanoku 2:0, nestačili na Bielorusky z Grodna (celkový víťaz turnaja), ktorému podľahli 0 : 2 a zvíťazili nad nemeckým tímom Mutterstadtom 2 : 0.

  V nasledujúcom dni turnaja mali dobrý vstup, keď zdolali maďarský tím z Níyregyházy 2 : 0. V rozhodujúcom zápase z pohľadu postupu medzi štyri najlepšie tímy proti českému družstvu z Prahy odohrali vyrovnaný zápas, v ktorom nezvládli rozhodujúci tajbrejk a súperovi podľahli. V nasledujúcom zápase zvíťazili nad družstvom z poľského Lesku 2 : 1 a obsadili v skupine druhé miesto.

  V nedeľňajšom úvodnom zápase o 5.- 9. miesto po slabom výkone podľahli súperkám z Prešova, no náladu si vylepšili v zápase proti družstvu z Gorlíc, kde dominovali na palubovke a zvíťazili v oboch setoch.

  Na VI. ročníku medzinárodného volejbalového turnaja tak obsadili pekné 7. miesto a ukončili tak svoju náročnú ale úspešnú sezónu.

  Najlepšie hráčky tímu ZŠ Mlynská Stropkov: Dzurjová B., Hnátová N

   

  Zostava družstva ZŠ Mlynská Stropkov:

  Pariláková Alexandra, Andrejovská Lívia, Dzurjová Bianka, Volčková Laura, Hnátová Nina, Zajtková Martina, Bujdošová Mária, Fečková Nikola, Hvozdová Zdenka, Hašková Radka, Tréner: Mgr. Alexík Patrik

   

  Výsledky:

   

  ZŠ Mlynská Stropkov - Sanok                      2 : 0     (16, 23)

  ZŠ Mlynská Stropkov - Grodno                    0 : 2     (-14, -10)

  ZŠ Mlynská Stropkov - Mutterstadt             2 : 0     (20, 17)

   

  ZŠ Mlynská Stropkov - Níyreghyháza          2 : 0     (11, 19)

  ZŠ Mlynská Stropkov - Praha                       1 : 2     (-23, 23, -8)

  ZŠ Mlynská Stropkov - Lesko                       2 : 1    (-23,16,11)

  O 5. miesto

  ZŠ Mlynská Stropkov - Prešov                     0 : 2     (–19, –15)

  O 7. miesto

  ZŠ Mlynská Stropkov – Gorlice                   2 : 0     (6, 14)

   

   

  Celkové poradie:

  1. PKS Batory Grodno (Bielorusko)
  2. C. Schweriner  S. C. (Nemecko)
  3. UKS Mosir Jaslo (Poľsko)
  4. PVK Olymp Praha (Česko)
  5. UKS GÓRAL Muszyna (Poľsko)
  6. Elba Prešov (Slovensko)
  7. ZŠ Mlynská Stropkov (Slovensko)
  8. Ekstim Gorlice (Poľsko)
  9. UKS Zaleszany (Poľsko)
  10. SANOCZANKA Sanok (Poľsko)
  11. S.C. Mutterstadt 1983 E.V
  12. NYÍRSULI Nyíregyháza
  13. UKS SAN Lesko (Poľsko)
  14. UKS GIMNAZJUM Dębowiec (Poľsko)
  15. KS VLORA Volej (Albánsko)

  CNME Satu Mare (Rumunsko)

  Do galérie Medzinárodný festival športu – Jaslo 2017ZŠ Mlynská Stropkov – 7. miesto boli pridané fotografie.

 • 29. 6. 2017

   

      Tak ako všetci štvrtáci aj my sme sa nevedeli dočkať, kedy konečne pôjdeme do školy v prírode. Ráno sme sa všetci stretli pred školou. Kufre naložené, nikto nechýba, môžeme vyraziť. Pán šofér,  smer Štrbské Pleso, prosím!

      S očami na stopkách sme pozorne sledovali cestu, všímali si všetko, o čom sme sa doteraz učili               na hodinách vlastivedy a prírodovedy.

       Po ubytovaní v krásnom hoteli Crocus a po chutnom obede sme išli na prechádzku okolo Štrbského plesa. Aj do blízkeho športového areálu, kde pod skokanskými mostíkmi boli ešte kopy snehu.

      Na druhý deň sme sa zubačkou vyviezli na Hrebienok a zdolali náročný terén turistického chodníka, ktorý nás doviedol k Bilíkovej chate a vodopádom Studeného potoka. Pri Rainerovej chate sa niektorí odfotili s chatárom, pánom Petrusom a pozdraviť nás prišla aj líška, ktorá tam chodí stále v rovnakom čase. Po ceste späť sme museli z ruksakov vytiahnuť pršiplášte. V zubačke to vyzeralo tak, akoby sme sa po Tatrách plavili loďou.

       V stredu nás čakala túra na Popradské pleso. Tá nám dala zabrať. Bola veľmi vyčerpávajúca, ťažká a bolestivá. Ale všetci sme to zvládli a odmenou za prekonanie samých seba, bol pre nás pohľad na Tatry zblízka.

        Vo štvrtok doobedu bolo bodovanie izieb, oddych a vyhodnotenie, počas ktorého pani učiteľke zazvonil telefón. Poplach! Každý si mal zobrať hygienickú vreckovku do ruky a utekať pred hotel. Bol to našťastie iba planý poplach. Na Štrbské pleso pricestovali autobusom žiaci zo ZŠ Konštantínova v Stropkove a my sme ich takto milo privítali. Páčilo sa to nielen im, ale  aj ich spolucestujúcim, ktorí nás pochválili. Poobede sme vyrazili do Tatranskej Lomnice. Tam sme si obzreli Lomnický štít, navštívili Múzeum Tatranského národného parku, kde sme si pozreli film o tajomstvách Tatier a nakúpili suveníry. A to nebolo všetko,        po večeri na nás čakali v spoločenskej miestnosti zaujímavé súťaže. Každý deň mal niečo „doseba“.          No nadišiel čas balenia. Zajtra odchádzame...

       Piatkové ráno bolo veľmi rýchle, naraňajkovať, dobaliť, nič nezabudnúť a nastúpiť do autobusu. Po ceste sme si ešte stihli pozrieť Beliansku jaskyňu. Zdolali sme viac ako 800 schodov, no to čo sme tam videli, sa nedá slovami ani opísať, keď pôjdete okolo, určite sa tam zastavte, neoľutujete.

       Bol to nezabudnuteľný týždeň, na ktorý budeme ešte dlho spomínať. Cesta domov ubehla veľmi rýchlo. Pred školou nás čakali rodičia, vystískali sme sa a ešte niekoľko dní rozprávali o tom, čo všetko sme za tých päť dní v škole v prírode zažili. Tretiaci, máte sa na budúci rok na čo tešiť!

       A ešte, aby sme nezabudli, naše pani učiteľky a pani vychovávateľka, zaslúžite si od nás jedno obrovské  

                                                                                                                                     ĎAKUJEME!

                                                                                                                             Z denníkov žiakov 4.a, 4.b, 4.c

  Do galérie Škola v prírode boli pridané fotografie.

 • 29. 6. 2017

       Keďže školský rok 2016/2017 bol vyhlásený za Rok čitateľskej gramotnosti, pani učiteľky 3. c a 4. c triedy sa rozhodli pre žiakov pripraviť nezabudnuteľnú rozprávkovú noc v škole, a tak upevniť ich kamarátstvo s knihou  a nezabúdať na čítanie.

   

  Kde bolo, tam bolo,...

  V Stropkove stála jedna škola,

  ktorá sa ZŠ Mlynská volá.

  V nej žije kopec múdrych detí,

  ku ktorým rozprávka v noci priletí...

   

       16. júna 2017 som prišla zo školy a zdriemla som si. Keď som sa prebrala, do tašky som hodila spacák, pyžamo, korunu, knihu a ide sa! Pred školskou bránou už netrpezlivo čakali žiaci, ktorí sa podobali na rozprávkové bytosti. Vstupenkou na Rozprávkovú noc v škole bola totiž kniha a rozprávkové oblečenie.

       Vonku bolo zamračené. Najskôr sme opekali, aby sme sa posilnili, ale zastihla nás poriadna búrka. Niektorí sa báli. No pani učiteľka vymyslela, že sa pokúsime tie hrôzostrašné  hromy prekričať. A podarilo sa. Spokojne sme doopekali, najedli sa, zaspievali si a veľa sa nasmiali.

        V telocvični to vyzeralo ako v rozprávke. DJ Dávid nás poriadne roztancoval. V rohu bol pripravený stolček prestri sa s rôznymi dobrotami. Zvuk rozprávkového zvončeka znamenal, že ideme súťažiť. Najprv sme nosili knihu na hlave, potom sme behali v kocúrových čižmách, tancovali, až kým nezhasli svetlá. Do telocvične vstúpila strašidelná striga s lampášom. Hrozne sme sa zľakli, ale nenechali sme si pokaziť zábavu. Strigu sme poriadne vytancovali, použili pár zaklínadiel a zrazu z nej bola naša milá pani zástupkyňa.     

        Ani sme sa nenazdali a bolo treba ísť spať. Pripravili sme si žinienkové postele, obliekli si pyžamá a pred spaním si prečítali rozprávku. Ale to ešte nebol koniec rozprávkovej noci.

       Pani učiteľky vyhlásili vankúšovú vojnu. A v tom holub priniesol list od Dlhého, Širokého a Bystrozrakého. Písalo sa v ňom, že si máme zobrať bundy, baterky a hľadať zlatý poklad. Keďže bola noc, siedmi trpaslíci nám lampášmi vyznačili cestu. Veľmi, veľmi sme sa báli, ale spoločne sme to dokázali a poklad našli. V drevenej truhlici boli cukríky, medaily a tri zlaté vajcia, v ktorých boli ukryté odkazy od Macka PU, Alice z krajiny zázrakov aj od Mateja Hrebendu.

       A teraz sme už mohli ísť spať. Pomodlili sme sa, rozprávková babička nám prečítala popletenú rozprávku na dobrú noc, no niektorých uspala až rozprávka filmová.

       Ráno sme sa zobudili, dali si spacákovú rozcvičku, všetko za sebou upratali, pochutili si na sladučkom kakaovníku, dostali na pamiatku medaily a sladkú odmenu. 

       Bohužiaľ, zazvonil zvonec a Rozprávkovej noci v škole bol koniec!

   

      Odkaz z jedného zlatého vajíčka:

      Nemiluj knihy, aby si si nimi ozdobil svoj príbytok, ale preto, aby si nimi vyzdobil svoje srdce.

                                                                                                                            Matej  Hrebenda

  Do galérie 3.C a 4.C - Rozprávková noc v škole boli pridané fotografie.

 • 29. 6. 2017

  Žiaci 8.A, 8.B, 8.C, a 9.B ZŠ Mlynskej v Stropkove sa v dňoch 7.6 - 10.6 zúčastnili výletu v Prahe. Po dlhom dni v škole sme sa nedočkavo tešili na autobus, ktorý  nás čakal pred školou. Rozlúčili sme sa s rodičmi a tešili sa na skvelé zážitky. Plní očakávania sme nastúpili do autobusu, ktorý nás odviezol do Kysaku. V Kysaku sme čakali na vlak, ktorým sme cestovali do Prahy. Cesta bola síce dlhá, ale skrátili sme si ju zábavou. Prvý deň sme navštívili Václavské námestie, potom sme sa metrom a električkou  presunuli na   Pražský hrad a Katedrálu  sv. Víta, kde bolo veľmi ,,historicky krásne“. Videli sme  aj baziliku sv. Juraja, Prašnú bránu, Daliborku, jazdiareň. Navštívili sme aj expozíciu replík Korunovačných klenot.  Zaujalo nás prvé nádvorie, pred ktorým stála hradná stráž. Pozorne sme sledovali výklad našej sprievodkyne. Potom sme navštívili zaujímavé miesta napr. Zlatú uličku, mučiareň a úzku uličku ktorá bola široká 60cm. Po náročnom dni sme  sa ubytovali v hosteli Ládví. Večer sme si spríjemnili spoločenskými hrami.

  Druhý deň  sme začali raňajkami a presunuli sme sa na plavbu loďou po Vltave a potom sme sa prešli po Karlovom moste. Obdivovali sme Staromestské námestie, videli sme krásny Orloj a navštívili sme aj Múzeum voskových figurín – Grévin . Nakoniec sme sa vyšantili v nákupnom centre Palladium.

  Večer sme  už čakali na hlavnom nádraží Praha na náš Regiojet. Ráno po príchode do Kysaku sme sa presunuli do autobusu, ktorý nás šťastlivo priviezol domov. Niektorí z nás prvýkrát cestovali vlakom či metrom, alebo električkou,  čo určite bol tiež zaujímavý zážitok. V Prahe bolo naozaj nádherne a tak máme spomienky, ktoré nám ostanú navždy v pamäti. A  naše veľké ĎAKUJEM patrí pani učiteľkám:  Mgr. Juhasovej, Mgr. Vaškovej, Mgr. Tomkovej a  Mgr. Burákovej, ktoré sa spolu s nami tohto nádherného výletu zúčastnili. 

  Trieda 8.A ďakuje sponzorom : Jozefovi Tarabčákovi, Taimar s.r.o.                                 JHS SLOVAKIA s.r.o.         

                                                      Bednárová Viktória, Hanáková Diana 9.B

  Do galérie Žiaci ZŠ Mlynskej na výlete v Prahe boli pridané fotografie.

 • 29. 6. 2017

  Do galérie Športové popoludnie-ŠKD a CVČ boli pridané fotografie.

 • 21. 6. 2017

       Dňa 13. - 14. 6. 2017 sa žiaci 7. ročníka zúčastnili výletu v Starej Ľubovni - v stredovekom vojenskom tábore.

        Ráno sme vyrazili o 8:00 a ako prvé sme navštívili Dom ľubovnianskeho mešťana. Dozvedeli sme sa niečo o farbiarstve, výrobe papiera a nakoniec sme si sami  mohli vyraziť mincu a nechať si ju ako suvenír. Potom sme dorazili do tábora a ,,ubytovali“ sme sa v stanoch. Do večera sme skúšali rôzne aktivity, napríklad streľba z luku a kuše, jazda na koni, lanový park, trampolína, chôdza na chodúľoch. Po večeri nám pripravili nočnú hru okolo hradu. Žiaci sa rozdelili do piatich skupín. Každá skupina dostala mapu a v hostinci sme vyriešili prvú tajničku. Ďalšia indícia bola skrytá pri studni, tretiu nám dala vedma pri ohnisku po vylúštení tajničky. Po ceste sme narazili  na bieleho koňa a muža, ktorý nám poradil. Našou úlohou bolo nájsť všetkých päť indícií. Po ceste sme sa mali ľudí pýtať, či hrajú hru s nami. Väčšina ľudí však hru nehrala a vyzerali sme ako blázni. Jedna zo skupín dokonca naháňala cyklistov. Posledné dve skupiny sa tak trocha stratili. Keď všetci dorazili do tábora živí a zdraví, každá skupina dostala pamätný list a víťazná  dostala zlaté Jánošíkove dukáty. Začalo sa stmievať a my sme si urobili oheň, posadali sme si okolo ohniska, hrali sme hru s úlohami  a padlo aj na našich učiteľov, čo bolo veľmi zábavné. Prišiel čas spať! Poniektorým bola v stanoch zima, obťažovali nás komáre, no bolo zábavné nespať skoro celú noc. Na druhý deň nás čakali raňajky a niečo sa ušlo aj mačkám :D. Potom sme sa presunuli na hrad a hľadali sme šesť častí koruny. Zvolili sme si aj kráľa Ľubovnianskeho hradu. Po prehliadke hradu, kde sme videli aj sokoliarov, sme sa vybrali do skanzenu. Mali sme tam nájsť tri zlaté predmety: jablko, čelenka a šatka. Za odmenu sme dostali pampúšiky.

         Domov sme prišli všetci unavení, ale výlet sme si naplno užili.

                                                              Žiačky 7. B

  Do galérie Výlet do Starej Ľubovne boli pridané fotografie.

 • 21. 6. 2017

  V dňoch 13. – 15. mája 2017 sa v Gabčíkove konali XXIV. Majstrovstvá SR Súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany. Organizátorom tohtoročných Majstrovstiev SR boli Okresné úrady Trnava a Dunajská Streda. Súťaž prebiehala v nádhernom prostredí vodného diela Gabčíkovo. Žiaci ZŠ Mlynská Nina Hnatová, Bianka Dzurjová, Samuel Slobodník a Patrik Šujeta sa na tieto majstrovstvá SR prebojovali víťazstvom na Obvodnom kole Súťaže mladých záchranárov CO pod vedením Mgr. Pavla Šujetu. Súťažilo sa v 6. disciplínach: testy, streľba zo vzduchovky, zdravotná príprava, topografia, hasenie malých požiarov a prostriedky individuálnej ochrany, v ktorých max. počet získaných bodov bolo 585. Týchto majstrovstiev SR sa celkovo zúčastnilo 80 družstiev zo Slovenska a Maďarska. Súťažilo sa počas dvoch dní podľa vyžrebovaného čísla. Naši žiaci si vyžrebovali štartové číslo 60 a na trať vybehli až druhý deň preteku. Počas prvého dňa si žiaci prezreli vodné dielo Gabčíkovo a absolvovali plavbu loďou po Dunaji.

  Celkové poradie: 1. ZŠ s MŠ Centrum I 32, Dubnica nad Váhom                    579 bodov

       2. ZŠ s MŠ, Ul. Gorkého 33, Martin                                     577 bodov

       3. ZŠ Vajanského 1, Skalica                                                  577 bodov

       4. ZŠ Dr. V. Clementisa, Francisciho 803, Tisovec              576 bodov

       5. ZŠ Bystré, Hermanovská 347/7, Bystré                            576 bodov

       6. ZŠ Komenského 6, Stará Ľubovňa                                   576 bodov

       7. ZŠ s MŠ Lúky 1226                                                         575 bodov

       8. ZŠ Mlynská 697/7, Stropkov                                          574 bodov

       9. ZŠ Ulica Školská 168, Štrba                                            573 bodov

      10. ZŠ Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou                 573 bodov

  Úspešným mladým záchranárom blahoželáme a veríme, že získané vedomosti a skúsenosti z Majstrovstiev SR mladých záchranárov civilnej ochrany  v prípade potreby využijú.

   

                                                                                                       ZŠ Mlynská Stropkov

  Do galérie ZŠ Mlynská na Majstrovstvách SR Súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany boli pridané fotografie.

 • 19. 6. 2017

  Do galérie Pokusy z fyziky 6. ročník boli pridané fotografie.

 • 16. 6. 2017

  Do galérie Poznáš svoje mesto a región? boli pridané fotografie.

 • 16. 6. 2017

        Aj v tomto školskom roku sa naši deviataci popasovali s kvízovými úlohami o našom meste a regióne. Súťažili tri družstvá v štyroch častiach kvízu: teoretické vedomosti, praktické zručnosti s mapami v atlase, poznávanie známych miest pomocou obrázkov a regionálna geografia. Darilo sa im veľmi dobre, ukázali, že dobrá tímová spolupráca sa vyplatí. Ako to dopadlo?

   

  1. miesto – 9.a: Čintalová Zuzana, Fedorová Klaudia, Hubinská Beáta
  2. miesto – 9.c: Babjarčík Šimon, Cap Jakub, Bartkovič Sebastián
  3. miesto – 9.b: Bednárová Viktória, Olčáková Anastázia, Kavalcová Emília.

  Do galérie Poznáš svoje mesto a región? boli pridané fotografie.

 • VYPLÁCANIE CESTOVNÉHO

  Riaditeľstvo školy oznamuje, že vyplácanie cestovného sa uskutoční v dňoch 26.6 - 27.6.2017 od 7:30-8:30, 12:30-15:00 v hlavnom pavilóne G (kde je jedáleň) na poschodí.

   

 • 15. 6. 2017

  V stredu 14. júna 2017 popoludní náš školský dvor ožil deťmi z našej školy. CVČ a ŠKD zorganizovali súťaž – švihadlový maratón  pre žiakov školy. Malí aj väčší skokani sa v duchu hesla „Skáčem, skáčeš, skáčeme“ zapojili do tejto súťaže.

  Deti súťažili s veľkým nasadením.  Bolo úžasné sledovať veľkú snahu  žiakov a samozrejme aj vzájomné povzbudzovanie všetkých zúčastnených. Teší nás, že máme veľa šikovných detí. Vyhrali traja najlepší, ktorí dostali diplomy a ceny. Ostatní,  ktorí sa zúčastnili, za svoju snahu dostali  sladkú odmenu. Najviac ich však potešilo, že urobili niečo pre svoje zdravie. Všetkým zúčastneným sa akcia veľmi páčila.

   

  Vyhodnotenie:  1. miesto: Paťka Hrubá

                            2. miesto: Edko Kočiš

                            3. miesto: Timur Hurný

   

   

                                                                                                                        ZŠ Mlynská

  Do galérie Školský švihadlový maratón boli pridané fotografie.

 • 15. 6. 2017

  Do galérie Dielničkári v ZOO a na zmrzline boli pridané fotografie.

 • 15. 6. 2017

  Do galérie Workshop Tiffany boli pridané fotografie.

 • Skvelý úspech žiačok na Majstrovstvách SR 2017

  Žiačky 6.ročníka ZŠ Mlynská, hrajúce pod hlavičkou MVK Stropkov, vybojovali vo Zvolene 3. a 4. 6. 2017na Majstrovstvách Slovenska v trojkovom volejbale krásne 3. miesto. V sobotu vyhrali v základnej skupine všetky zápasy a s prehľadom zdolali svoje súperky z VM Senica, ŠŠK VIVUS Bratislava, TJ Slávia TU Zvolen. V nedeľnom semifinále,  len s dvojbodovým rozdielom v tajbrejku, podľahli  Žiaru nad Hronom. V súboji o 3. miesto, po veľmi dobrom výkone, porazili domáci TJ Slávia TU Zvolen. Konečné 2. miesto získalo družstvo  Žiar nad Hronom a víťazstvo si odniesli dievčatá z VK Spišská Nová Ves.

  Zostava: L. Lehocká, P. Rusinová, S. Kočišová, E. Maťašová, N. Križanovská, R. Dzurjová, Š.Cichá,     S.Hricová, Z. Berežná       Tréner: M. Haľko

                                                        

 • 12. 6. 2017

      Naši žiaci sa pravidelne zúčastňovali okresných majstrovstiev v šachu, ktoré organizoval OŠaK Stropkov a Šachový klub Stropkov a Svidník. V pondelok 12.6.2017 boli účastníkmi posledného  kola - finále. Družstvo žiakov je tvorené minimálne dvoma hráčmi. Naši nastúpili v zložení: Jakub Pán, Marek Hurný, Jakub Biľ, Tobias Konár, Lukáš Klučka, Juraj Kovaľ, Damián Didnianský, Samuel Zápotocký a Oliver Reiter.  V celkovom umiestnení sme ako družstvo nezískali pohár, ale v jednotlivcoch Jakubovi Biľovi na 3. miesto chýbal 1 bod. Všetkým menovaným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy v tomto športe v školskom roku 2016/2017.

   

                                                                                                                  ZŠ Mlynská

  Do galérie OM jednotlivcov a 4 – členných družstiev v šachu – ZŠ Mlynská FINÁLE boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov
  Mlynská 697/7, 09101 Stropkov
 • tel.:+421547422202
  jedáleň:+421547422913

Fotogaléria