• Druhý stupeň

• Bežná trieda

Prihlášku na štúdium môžete vypísať v pohodlí domova, keď kliknete na ELEKTRONICKÚ PRIHLÁŠKU

Športová trieda

Podmienky prijatia žiaka do športovej triedy :

1. Výsledky overenia špeciálnych schopností, zručností alebo nadania.

2. Zákonný zástupca žiaka vyplní ELEKTRONICKÚ PRIHLÁŠKU (len žiaci z inej školy)

3.Zákonný zástupca žiaka vyplní Žiadosť o zaradenie žiaka do športovej triedy Žiadosť o zaradenie žiaka do športovej triedy (všetci žiaci)

4. Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti - zákonný zástupca od lekára pre deti a dorast, resp. športového lekára. (je súčastou Žiadosti o zaradenie žiaka do športovej triedy)

5. Informovaný súhlas rodičov so zaradením žiaka do športovej triedy.  Informovaný súhlas