Navigácia

ÚVOD Plán akcií Oblasti CVČ Dokumenty CVČ Aktivity Prehľad krúžkov Vedúci zaujmových útvarov

Prehľad krúžkov

1. stupeň ZŠ

 

 

 

Názov záujmového útvaru

Meno a priezvisko

Deň a čas

Kde: trieda, ihrisko a iné

         realizácie krúžku

Ľudový tanec 1

Mgr. Knežo

pondelok: 13:30 – 15:30

 

Trieda, telocvičňa

Gymnastika

Mgr. Vandová

Utorok: 13:00 – 15:00

Telocvičňa –malá a veľká

Dielnička

Mgr. Vojčíková

Pondelok: 13:00 – 15:00

 

Trieda, areál, telocvičňa

Priatelia prírody

Mgr. Mydlová

Streda: 13 – 15:00

 

Trieda, areál, telocvičňa

Pohybom k zdraviu

Mgr. Olčáková

Utorok: 13:00 – 15:00

 

Trieda, areál, telocvičňa

Tvorivé písanie a log. hry

Mgr. Gajdošová

Pondelok: 13:30 – 15:30

 

Trieda, areál, telocvičňa

Hravá Angličtina

Mgr. Bezecná

Streda : 14:00 – 16:00

 

Trieda, areál školy

Hravé všeličo

Mgr. Baníková

Utorok: 13:00 – 15:00

 

Trieda, areál školy

Z každého rožka troška

Mgr. Babjarčíková

Utorok: 13:00 – 15:00

 

Trieda, areál, telocvičňa

Malý majster

Mgr. Buráková

Utorok: 13:00 – 15:00

 

Trieda, areál, telocvičňa

Futbal U 8

Jozef Lehocký

Pondelok a streda: 13:00 – 15:00

 

Ihrisko, MŠH, MŠK

Futbal U 9

Mgr. Teraz

Pondelok a štvrtok: 13:00-15:00

 

Ihrisko, MŠH, MŠK

Futbal U 10

Mgr. Pavlík

Pondelok a štvrtok:14:30 -16:30

 

Ihrisko, MŠH, MŠK

Volejbalová prípravka

Mgr. Skala

Piatok: 13:00-15:00

 

Veľká telocvičňa

Spevácko-dramatický

Mgr. Knežová

Streda: 13:00-15:00

Trieda

 

 

 

 

2. stupeň ZŠ

 

 

 

Názov záujmového útvaru

Meno a priezvisko

Deň a čas

Kde: trieda, ihrisko a iné

         realizácie krúžku

Netradičné športy

Ing. Jancura

Utorok a štvrtok:14:00-16:00

MŠH

Trendy dievča

Ing. Jankaničová

Streda: 13:30-15:30

Trieda, dielňa, areál školy

 

Cvičíme pri hudbe

Ing. Čintálová

Utorok:14:00-16:00

Malá telocvičňa

 

Na počítači desiatimi

Ing. Štafurová

Utorok:14:00-16:00

PC-počitače, informatika

 

Cvičenia z matematiky

Mgr. Vašková

Utorok:14:00-16:00

 

Trieda, učebne

 

Práca s textom

Mgr. Cimbalová

Pondelok a utorok:13:45-15:45

Trieda

 

Futbal U 11

O. Špilár

Pondelok a štvrtok:14:30-16:30

MŠK,MŠH,SOŠ, ihrisko

 

Futbal U 12

Mgr. Teraz

Utorok, streda, piatok:15:00-17:00, 14:00-16:00

 

MŠK,MŠH,SOŠ, ihrisko

Futbal U 13

Mgr. Bochnovič

Utorok, streda, piatok:15:00-17:00, 14:00-16:00

 

MŠK,MŠH,SOŠ, ihrisko

Futbal U 14

Mgr. Veselý

Utorok, streda, piatok:15:00-17:00, 14:00-16:00

MŠK,MŠH,SOŠ, ihrisko

 

Futbal U 15

Mgr. Micheľ

Utorok, streda, piatok:15:00-17:00, 14:00-16:00

MŠK,MŠH,SOŠ, ihrisko

 

Volejbal 5. ročník

Mgr. Alexik

Pondelok a streda:14:00-15:30

Telocvičňa

 

Volejbal 7. ročník

Mgr. Alexik

Utorok a štvrtok:14:45-16:45, 16:15-18:15

Telocvičňa

 

Volejbal 9. ročník

Mgr. Alexik

Pondelok a streda:15:30-17:30, Štvrtok:14:45-16:15

Telocvičňa

 

Volejbal 6. ročník

Mgr. Haľko

Pondelok a streda:14:00-15:30

 

Telocvičňa

Volejbal 8. ročník

Mgr. Haľko

Pondelok a streda:15:30-17:30

Telocvičňa

 

Športové hry

Mgr. Mihok

Piatok: 15:00-17:00

MŠH, ihrisko, telocvičňa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Mlynská 697/7, Stropkov
    Mlynská 697/7, 09101 Stropkov
  • tel.:+421547422202
    jedáleň:+421547422913

Fotogaléria